Sprzedam Ford Grand C-MAX 2011r

Wałkonowy Górne gm. Secemin
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Sobota, 06 Czerwiec, 2026  22:36
19 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Ford / Grand C-MAX
  • Typ nadwozia:Minibus
  • Paliwo:Diesel
  • Rok produkcji:2011
  • Kolor:Biały
  • Stan techniczny:Nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów:Automatyczna
  • Przebieg:320000 km
  • Pojemność:2000 cm3

Opis oferty

Sprzedam Ford Grand C-MAX 2011r lub zamienię na Busa L4 H2 blaszak lub brygadowke Auto nie wymaga wkładu finansowego,
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Powiadom o podobnych ogłoszeniach

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
PIOTR
Konto prywatne
Na Lento.pl od 23 gru 2012
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków